130 yıllık geçmişi, 142 binden fazla çalışanı, 70’den fazla ülkede yaygın faaliyetleri ile Allianz Sigorta, sigortacılık alanından Dünya devleri arasında yer almaktadır.

Dünya’nın en büyük finans kuruluşlarından biri olan Allianz, en büyük varlık yönetimi şirketi olma ünvanını da elinde bulundurmaktadır.

Bireysel ve kurumsal sigorta alanında Dünya çapında 90 milyon insanın tercihi olan Allianz, sunduğu finansal fırsatlar ve sağladığı koruma için global itibarı ve sermayesinden güç almaktadır.

Allianz Sigorta, müşteri memnuniyetini çıkış noktası olarak belirlemiş, toplumsal gelişime katkı sunmak amacıyla yola çıkmış bir sigorta şirketidir.

Kurulduğu günden bu yana Dünya’daki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemine entegre eden Allianz Sigorta, yeni nesil sigortacılık anlayışı ile diğer sigorta şirketlerinden farklı bir vizyonla sektördeki yerini korumaktadır.

Müşterilerin sağlık ve malvarlığını koruyup güvenceye almak, birikimlerini doğru ve verimli bir şekilde değerlendirmek için sigorta sektörünü yakından takip eden ve tüm gelişmeleri gecikmeksizin kendi bünyesine alarak hizmet olarak sunan Allianz Sigorta, Dünya’nın en güvenilir sigorta şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Çalışma prensiplerini müşteri memnuniyeti, güven, adalet olarak belirleyen Allianz Sigorta, ekip çalışması ve aile mantığı ile hizmet vermektedir.

Allianz Sigorta;

Araç sigortası, özel sağlık sigortası, ev sigortaları, sorumluluk  sigortaları, ferdi kaza sigortası, kişisel güvence sigortası, kişisel sorumluluk sigortası, finansal sigortalar, tıbbi zorunlu sorumluluk sigortası, biletix etkinlik katılım sigortası, işyeri sigortaları, tüm işyeri sigortası, otel paket sigortası, akaryakıt paket sigortası, eczane paket sigortası, seyahat & yat sigortaları, mavi dalga yat sigortası, seyahat yat sigortaları, yat sigortası, seyahat sağlık sigortası gibi zengin ürün çeşitleri ile hayatınızı ve malvarlığınızı güvenceye alma konusunda tereddütsüz güvenebileceğiniz bir sigorta şirketidir.

Allianz Sigorta