Mapfre Sigorta başta İspanya, Avrupa ve Amerika olmak üzere tüm Dünya çapında sigorta, reasürans, asistans ve finansal konularda faaliyeti gösteren büyük bir sigorta grubudur. Dünya’da 5.500 acente ve 36.000 çalışan ile 27 milyon kişiye sigorta koruması sağlayan Mapfre Sigorta, Türkiye’de de sektörün iddialı ve öncü isimlerinden biridir.

Bilinen tüm sigorta alanlarında poliçe üretimi yapan şirket, faaliyet gösterdiği ülkelere özel lokal poliçe üretimi konusunda da diğer sigorta şirketlerinden farklı bir hizmet anlayışına sahiptir.

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her türlü malvarlığı ve yaşamsal riskleri poliçe olarak üretip sunmak konusunda başarılı ve yetkin bir isimdir. Sigorta ve reasürans faaliyetleri dışında yatırım ve emeklilik fonu konularında da faaliyet göstermektedir.

Müşterileri  ve hissedarları ile sigorta sektörünün gelişmesine ve hayat standartlarının yükseltilmesine adanmış bir ruhla çalışan bu çok uluslu ortaklık muazzam sermaye gücü, sürdürülebilir politikalar, çeşitlendirme ve farklı pazarların ihtiyacının tespiti ile giderilmesi, bütünlük, etik değerler, hizmet ruhu, mükemmeliyetçilik, yenilikçi olma, ekip çalışması ve sosyal sorumluluk konusunda gösterdiği hassasiyet ile diğer sigorta şirketlerinden farklı bir yöntemle faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Mapfre Sigorta, belirlediği bağımsızlık, sosyal sorumluluk bilincinin yerleştirilmesi, etik davranış prensipleri, insani değerler, girişimsel büyüme, sunulan ürün ve hizmetlerde bütünlük ve sürekli yenilik, çok ulusluluk hedefi, uzmanlık anlayışı,  merkezden bağımsızlık, eşgüdümlü faaliyet, liderlik hedefi, sürekli verimlilik arayışı gibi kurumsal ve ticari ilkeler üzerine kurduğu ticari faaliyetleri ile Dünya’nın  örnek sigorta şirketlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Mapfre Sigorta; sağlık, oto, konut, ferdi kaza sigortası, es-kaza sigortası, diğer sağlık, mühendislik, işyeri, nakliyat, tekne, sorumluluk ve tarım sigortaları konusunda zengin poliçe seçenekleri ile sigorta sektörünün aranılan markalarından biridir.

Mapfre Sigorta