Zurich Sigorta Dünya’da faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde geniş ürün portföyü ve güçlü finansman yapısı ile tanınan bir sigorta devidir. 1872’de İsviçre’nin Zürih şehrinde kurulan şirket, bugün Dünya’nın en tanınmış ve güvenilir sigorta şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Dünya çapında 170 ülkede 55.000’den fazla çalışanı ile tüm sigorta alanlarında faaliyet gösteren Zurich Sigorta, bireylerden çok uluslu şirketlere kadar sayısız ortağa sahip Dünya’nın ender sigorta şirketlerinden biri olma özelliği taşır. Ülkemizde de 2008 yılından bu yana sigorta sektöründe faaliyet göstermektedir.

Zurich Sigorta, müşterileri, hissedarları, iş ortakları ve personeli tarafından en iyi sigorta şirketi olarak kabul edilmeyi vizyon olarak benimsemiştir. Müşterilerin risklerini anlama ve yönetmeleri konusunda yardım, güvenli bir dünya yaratmak, müşteri ve hissedarların hedeflenen öz kaynak verimliliğini sağlamak konularında misyon sahibi olan bir şirkettir.

Müşterilerine farklı ve kaliteli ürün ve hizmet ayrıcalığı yaşatmak, dinamik ve kendini geliştiren kalite politikaları oluşturmak, yenilikçi ve yasalara saygılı uygulamalar gerçekleştirmek Zurich Sigorta’nun kuruluş felsefesidir.

Neredeyse tüm sigortacılık dallarında faaliyet gösteren Zurich Sigorta;

Acil sağlık sigortası, sağlık olsun, benim ailem sigortası, benim arabam sigortası, benim evim sigortası, konut eşya sigortası, benim motosikletim sigortası, DASK zorunlu deprem sigortası, devlet destekli tarım sigortası, kapkaç sigortası, kredi kartım güvende sigortası, seyahat sağlık sigortası, trafik sigortası, yat paket sigortası, akaryakıt istasyonu sigortası, benim arabam sigortası, benim işyerim sigortası, işyerim güvende sigortası, doğalgaz paket sigortası, eczane paket sigortası, kaza sigortaları, KOBİ sigorta paketi, KOBİ sorumluluk sigortası, yönetici sorumluluk sigortası, kuyumcu paket sigortası, leasing sigortaları, mühendislik sigortaları, nakliyat sigortaları, özel güvenlik mali sorumluluk, pos sigortası, tıp mensupları mesleki sorumluluk sigortası, yangın sigortaları, otel paket sigortası gibi sayısız branşta çalışmakta ve sigorta sektörüne katkı sunmaktadır.

Zurich Sigorta