Acıbadem Sigorta ağırlıklı olarak sağlık, ferdi kaza ve hayat sigortaları alanında çalışmaktadır. Özellikle sağlık sigortası poliçelerinde teminat çeşitliliği konusunda diğer sigorta firmalarına göre daha geniş bir yelpaze ile hizmet verir.

Ülke genelinde 300’den fazla acentesi, 500’ün üzerinde çalışanı ve Türkiye genelinde 5 bölge müdürlüğü ile hizmet veren Acıbadem Sigorta hızla büyümeye devam etmektedir.

Özel sağlık sigortası konusunda Türkiye’nin en yaygın sigorta şirketlerinden biri olan Acıbadem Sigorta, teminatlarının kapsamı ve çeşitliliği bakımından tercih listenizde yer alması gereken bir alternatiftir.

Acıbadem Sigorta’nın başarı sırlarından biri de insanı baz alan yaklaşımı ve müşteri memnuniyetini amaçlayarak hizmet vermesidir.

Acıbadem Sigorta özel sağlık poliçeleri kadar ferdi kaza ve hayat sigortalarında da başarılı ürünler sunmaktadır. Tüm sigorta türlerinde gösterdiği özen ve kaliteli hizmeti bu sigortalar için de fazlasıyla sunan Acıbadem Sigorta özel sigortacılık alanında en çok tercih edilen poliçeler konusunda uzmanlık derecesinde bir deneyime sahiptir.

Acıbadem Sigorta’nın kişiye özel sağlık sigortası poliçeleri farklı sağlık sorunlarına farklı içerikte çözümler sunabilecek kadar çeşitlilik göstermektedir. Özel sağlık sigortası yanında; doğum, seyahat sağlık sigortası, tehlikeli hastalıklar ve acil sağlık poliçeleri sunulmaktadır. Ayrıca yine bu poliçeler ek teminatla kapsamı genişletilerek tamamen kişiye özel hale getirilebilmektedir.

Ferdi kaza ve hayat sigortaları konusunda da en az özel sağlık sigortası kadar kapsamlı ve detaylı düşünülmüş, ek teminatlarla kişiye özel düzenlenebilen poliçeler oluşturmak konusunda uzman olan Acıbadem Sigorta, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile size aradığınız güvenceyi sağlama konusunda iddialı bir markadır.

Acıbadem Sigorta poliçe almak isteyen herkesin gönül rahatlığı ile güvenebileceği bir seçenek olmaya devam etmektedir. Poliçenizin Acıbadem Sigorta güvencesi ile düzenlenmesini istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

Acıbadem Sigortası