Hakkımızda

1984 yılından beri geliştirdiğimiz bilgi ve deneyimlerimizle, bugün Türkiye’nin önde gelen 25 sigorta şirketiyle ortak çalışarak, ülkemizin 16 e yakın bireysel ve kurumsal müşterisine hizmet vermekteyiz.

Tarihçe

Şirketimiz 1984 yılında Bağdat Caddesinde ATA VOLKAN ALP Sigorta Acentesi adıyla Şark Sigorta acentesi olarak sigorta sektörüne giriş yapmıştır. 2003 yılından beri Sigorta Brokeri olarak, bir çok sigorta firması ve sigorta çeşitleri arasından sizlerin menfaatlerini gözeterek en uygun olanını sunmak için çalışmaktayız.

Misyonumuz

ATA Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. olarak, kurumların ve bireylerin tüm hayat süreleri boyunca risklerinin ve aktiflerinin yönetiminde uzun vadede destekçiniz olmak.

Vizyonumuz

ATA Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. olarak, risklerin ve varlıkların yönetiminde Türkiye’de, tercih edilen lider brokerlik şirketi olmak.

Sigortacılıkta Ata Brokerlik Kalitesi

25’e yakın sigorta şirketi, 70’ten fazla poliçe türü ile özel sigortacılık konusunda marka haline gelmiş olan ATA SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİĞİ, sizlerin güveni ile sektörde edindiği sağlam yeri korumak ve hizmet kalitesini artırmak için yoluna devam etmektedir. Bu yolda sizlerle birlikte yürümekten mutluyuz.

Ata Sigorta Brokerliği & Reasürans Brokerliği 

Biz Kimiz?


Formu doldurun

Uzmanlarımız sizi arasın!

Sizi Arayalım!

6998 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirmeyi okudum ve iletişim bilgilerimin hatırlatma, kampanya ve bilgilendirmeler için kullanılmasına izin veriyorum.

Başarıyla gönderildi!

Uzmanlarımız sizi kısa süre içinde arayacak...