Hakkımızda

Özel sigortacılık, tüm Dünyada devletlerin ekonomilerine sağladığı nakit fon sebebiyle, ticaretin en büyük aktörlerinden biridir. Dünyanın en büyük fon ve finans kaynaklarının sigorta şirketleri ile bankalar olduğu herkes tarafından bilinir. Sigorta şirketleri hem sıcak para akışı hem de hazır fonları sebebiyle ülke ekonomilerine büyük katkı sağlayan önemli kuruluşlardır.

Ülkemize ilk olarak bireysel emeklilik poliçeleri ile giren özel sigorta sektörü, bugün milyarlarca liralık üretim ile Türkiye’nin en büyük sektörlerinden biri haline gelmiştir. Dünya devi sigorta şirketlerinin büyük çapta yatırım yaptığı Türkiye, uluslararası standartları yakalama amacıyla çıkarılan kanunlarla ve zorunlu hale getirilen sigorta türleri ile de Dünya sigorta pazarında çok önemli bir yere sahiptir.

Sürekli büyüyerek gelişen sigorta sektöründe faaliyet gösteren ATA SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİĞİ, Dünyanın ve Türkiye’nin en güvenilir ve en büyük sigorta şirketlerinin acenteliğini yapmaktadır. Uzun yıllardır sigortacılık yapılan şirketimizde, sektörün en deneyimli ve donanımlı personeli ile hizmet vermekteyiz. Her biri kendi alanında uzman çalışanlarımız,  günün 24 saati siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmak, sigorta ihtiyaçlarını süratle ve nitelikli şekilde karşılamak için çalışır.

Türkiye’nin en büyük yerli yabancı sanayi kuruluşlarının da aralarında bulunduğu müşteri portföyümüzle sigortacılık sektöründeki güvenilir ve kaliteli hizmet ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Yaptığımız işin önemi ve sorumluluğunun bilincinde olarak ve kalite standartlarımızı her geçen gün yükselterek, yıllar boyunca özveri ile çalışmamız neticesinde on binden fazla müşterimiz ile bir aile haline geldik. Her yıl sayısı on binleri bulan poliçe üretimimiz ile Türkiye’nin en büyük ve en fazla üretim yapan sigorta brokerlerinden biri olmaktan mutuyuz.

Sigortacılık, sadece sigorta poliçesi satmak değildir. Hangi sigorta markasının poliçesini sattığınız kadar, müşteri ile olan diyaloğunuz, verdiğiniz güven, ulaşılabilirliğiniz, sorun çözme yeteneğiniz, hasar ödeme konusundaki süratiniz de sizi sektörde yukarılara taşır.

Sigortacılıkta Ata Brokerlik Kalitesi

25’e yakın sigorta şirketi, 70’ten fazla poliçe türü ile özel sigortacılık konusunda marka haline gelmiş olan ATA SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİĞİ, sizlerin güveni ile sektörde edindiği sağlam yeri korumak ve hizmet kalitesini artırmak için yoluna devam etmektedir. Bu yolda sizlerle birlikte yürümekten mutluyuz.

TELEFONDA GÖRÜŞMEK İÇİN ARAYIN