Yeni maceralara atılmak isteyen ancak riskleri her zaman göz önünde tutmak isteyenler için sunduğumuz ekstrem spor sigortası, ihtiyacınıza uygun olarak şekillenir. 7/24 sunduğumuz Ata Sigorta Brokerliği ve Brokerlik hizmetlerimiz sayesinde siz de geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Ekstrem Sporlar Sigortası Nedir?

Gündelik hayatta karşılaşabileceğiniz kazalar sebebiyle kendinizi ve ailenizi sigorta ile koruyabilirsiniz. Ekstrem sporlara tutkunsanız sigorta kapsamınızı geliştirebilir ve özgür ruhunuzu kısıtlamadan yeni keşifler yapabilirsiniz.

Ekstrem spor sigortası sizi ve sevdiklerinizi; kayak, avcılık, dağcılık, motosiklet, dalgıçlık ve benzeri spor faaliyetlerinde karşı karşıya kalabileceğiniz risklere karşı korur. Birden fazla riskli sporla ilgilenen müşterilerimiz için sunduğumuz kapsamlı poliçe teklifleri eşliğinde sigorta içeriği talebe uygun şekilde genişletilebilir.

Adrenalin tutkusunu frenleyemeyen ve hayatın keyfini sürerken riskleri de görmezden gelmeyenler için hazırladığımız ekstrem spor sigortası katılacağınız etkinliklerde kafanızın rahat etmesini sağlar. Bireysel ve kurumsal müşteriler için sunduğumuz özel teklifleri inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun poliçeyi bizimle birlikte şekillendirebilirsiniz.

Kaza Sonrası Oluşacak Riskleri Önceden Belirleyerek Tedbirinizi Alabilirsiniz!

Ekstrem sporlar kendi içinde farklı riskler taşır. Günlük hayatta karşılaşılabilecek kaza ve yaralanma gibi sağlık sorunları adrenalin tutkunları için rutin olarak düşünülebilir. Keyifli bir günün sonunda yaşanması muhtemel risklere karşı koruma altına olduğunuzu bilmek yaptığınız etkinlikten daha fazla keyif almanızı sağlar.

Ekstrem spor sigortası kapsamında; faaliyet anında yaşanacak vefat, daimi maluliyet ve gerekli tedavi masrafları karşılanır. Sporcunun kendi iradesi dışında gerçekleşecek sorunlar sebebiyle kaza geçirmesi halinde devreye girecek olan poliçe, bedensel zararların giderilmesi için gerekli tedavinin alınmasına yardımcıdır.

Ekstrem Sporlar Sigortası Kapsamı Nedir?

Kişinin yaptığı spor ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanacak poliçede;

  • Vefat
  • Daimi maluliyet
  • Gündelik teminat
  • Tedavi masrafları koruma altına alınabilir.

Belirlenen süre çerçevesinde kişiyi ya da ekipleri yaşanması muhtemel kazalara karşı güvence altına alan ekstrem spor sigortası yurt içi ve yurt dışında geçerlidir. Poliçe içeriğine göre teminat limitlerinin belirlenmesi için Ata Sigorta Brokerliği ve Brokerlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Alanında deneyimli ekiplerimiz sigorta yaptıracak olan kişinin; yaş, cinsiyet ve mesleğini göz önünde tutarak piyasa şartlarına göre en uygun teklifi kısa süre içerisinde hazırlar.

Spor Dalına Özel Poliçe İçerikleri

Riskli olduğu kadar da zevkli sporlara tutkun kişiler için hazırlanan ve ferdi kaza sigortasıyla benzer özellikler taşıyan ekstrem spor sigortası kayaktan dağ tırmanışına, su sporlarından avcılığa kadar farklı riskleri kapsar. Evcil hayvanların vereceği zararlara karşı da koruma sağlayan poliçe, 6-15 yaş aralığındaki çocuk ve gençler için de yaptırılabilir.

Teminat limitleri sigorta yaptıran ve ekibimiz tarafından belirlenerek kayıt altına alınır. Ek teminat kapsamlarının ve kullanım şeklinin sigorta işlemi başlamadan önce karşılıklı olarak belirlenmesi gerekir. Yer çekimine meydan okumak isteyen dağcıların hayatını ve geleceğini sadece sağlam iplere değil, sigorta garantisine alması yapılan tırmanışın keyfini taçlandırır.

Su altında yaşanan güzellikleri yerinde keşfetmek isteyen dalgıçlar, karşılarına çıkan eşsiz fırsatı değerlendirmeden önce riskleri değerlendirerek hayatın tadını çıkarmaya odaklanabilirler. Sunduğumuz Ata Sigorta Brokerliği ve Brokerlik online hizmetleri kapsamında siz de ihtiyacınıza uygun teklife tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Huzurunuzu Hiçbir Risk Kaçırmasın!

Yelkende ve açık denizlerde huzur arayanlar, keyifli bir açık deniz yolculuğunda kendi hayatlarını ve sevdiklerinin geleceğini düşünerek ekstrem spor sigortası yaptırabilirler. Birden fazla riskli sporla ilgilenen kişiler için sunduğumuz kapsamlı teklifler ile farklı dönemlerde katılacağınız her türlü faaliyette kaza riskini sıfırlayabilirsiniz.

  • İhtiyaca uygun poliçe
  • 7/24 kesintisiz servis
  • Güvenli ödeme seçenekleri ve
  • Kişiye özel fiyat teklifi hizmetlerimiz sayesinde siz de yaptığınız planları gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ekstrem Sigorta İle Risk Almaktan Korkmayın!

Keyif aldığınız ve her zaman yapmayı düşlediğiniz sporları bulduğunuz ilk fırsatta denemeye hazır mısınız? Kafanızda oluşan soru işaretlerine yanıt bulmak istiyorsanız konusunda deneyimli ekiplerimizin sizin için sunacağı teklifleri değerlendirmeye alabilirsiniz.

Geniş bir teminat kapsamına sahip olan ekstrem spor sigortası ile, sıradan giden hayatınıza renk ve heyecan katabilirsiniz. Kişiye, aktivite türüne ve kapsam içine alınması istenen teminatlara göre hazırlanan sigorta eşliğinde riskler hayatı tehdit etmekten çıkar.

Sigortalı için risk teşkil eden durumları en ince ayrıntısına kadar tespit eden ve hizmet aşamasında en uygun teklifi hazırlamak için özen gösteren ekiplerimiz, arama kurtarma ihtimalini de göz önünde tutar. Farklı spor ve aktivitelere özgün ihtiyaçları bilen ekiplerimiz, sigorta yaptıracak müşterilerin risklerini yerinde tespit eder ve eksiksiz bir hizmet sunar. Teklif talep formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ışığında hazırlayan müşterilerimiz online hizmetlerimizden faydalanabilirler.

Keyif Aldığınız Sporları Gönül Rahatlığıyla Yapın!

Müşterilerimizi keyif aldıkları sporları gönül rahatlığıyla yapması için geliştirdiğimiz ekstrem spor sigortası teminatları poliçe kapsamına göre değişiklik gösterir. Tıbbi tedavi, nakil işlemleri, tıbbi danışmanlık, mesaj iletimi, arama&kurtarma ve cenaze nakli bu sigorta kapsamında belirlenmiş özel ve genel şartlar çerçevesinde sigortalının kendisi ya da yakınına ödenir. İhtiyacınıza en uygun sigorta paketi için bizi ziyaret edebilir veya kapsamlı online hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ekstrem Spor Sigortası