Tehlikeli hastalıklar sigortası için doğru adres Ata Brokerlik! Zamanın başımıza neler getireceğini maalesef bilememekteyiz. Tehlikeli hastalıkların da başımıza gelip gelmeyeceğini kestirmek mümkün değildir. Hastalıklar bilindiği gibi beklenmedik zamanlarda ani bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Başımıza gelecek olan hastalıklar beraberinde birçok olumsuzluğu da getirmektedir. Aynı zamanda hastalıklar hem maddi hemde manevi olarak yıpranmaya neden olmaktadır. Hastalıkla gelen manevi olumsuzluklara maddi olumsuzlukların eklenmesine izin vermemeliyiz.

Bu yüzden sizler için tehlikeli hastalıklar sigortası düzenlemekteyiz. Bu sayede başınıza gelebilecek tehlikeli hastalıkları size vereceği maddi zararı engellemiş olacaksınız. Sonradan pişman olmamak için önlemi önceden almak gerekmektedir. Bu yüzden kendinize tehlikeli hastalıklar sigortası yaptırmalısınız. Bu sigorta kapsamında çeşitli hastalıklar bulunmaktadır. Sizler belirtilen bu hastalıklara karşı tarafımızca güvenceye alınabilirsiniz. Bizler ile iletişim kurarak aklınızdaki sorulara yanıt bulmanız mümkün olacaktır. Her zaman hizmete açık bir şirket olarak güvenirlik garantisini de sizlere sunmaktayız.

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

Son zamanlarda tehlikeli hastalıkların görülme oranı artmaktadır. Buna bağlı olarak sakatlık ve ölüm oranları da artış göstermektedir. Böyle durumlar herkesin başına gelebileceği için sigorta kavramı ortaya çıkmıştır. Ne zaman ne ile karşılaşacağımızın hiç bir garantisi bulunmamaktadır. Günümüzde tehlikeli hastalıklar sigortası kavramı bu nedenle ortaya çıkmıştır. İnsanlar tarafından yoğun ilgi gören tehlikeli hastalıklar sigortası gerçekten önemlidir. Herhangi bir anda gelebilecek tehlikeli hastalıkları Ata sigorta şirketimize sigortalatabilirsiniz. Bu sayede tehlikeli hastalıkları Ata sigorta aracılığı ile sigortalatabilirsiniz. Yaptıracağınız bu sigorta bir nevi geleceğinizin teminatı olacaktır. Tehlikeli hastalıkla karşılaşmanız durumunda ise sözleşmede yer alan prosedürler uygulanacaktır. Bunun sonucunda sözleşmede yer alan teminat tutarı sizlere tarafımızdan ödenecektir. Ödenecek teminatın tutarı hakkında bizlerden bilgi almanız mümkündür. Sigorta ile ilgili tüm işlemlerde her zaman destekçiniz olmaktayız.

Tehlikeli Hastalıklar Kapsamı Ve Teminatı

18 yaş üstü bireylere tehlikeli hastalık sigortası yaptırmanız mümkündür. Belli yaş aralıklarını kapsayan bu sigortayı sizlerde mutlaka yaptırmalısınız. Sigorta süresi bir yıllık olmaktadır. Sigorta süresinin bitiminde sigortanızı yenileme imkanına sahipsiniz. Dilediğiniz zaman sigortanızı uzatabilir, devam ettirebilir yada durdurabilirsiniz. İncelendiğinde tehlikeli hastalıklar sigortası tehlikeli hastalık teminatını içermektedir. Başınıza gelecek olan tehlikeli bir hastalık sonucunda teminatı alabileceksiniz. Teminat kapsamı içerisinde bir hastalık başınıza geldiğini düşünelim. Bu durumda sigorta başlangıcında belirlediğimiz hastalık teminatı tutarında ödeme yapmaktayız. Bu sayede sizleri tehlikeli hastalıklara karşı maddi olarak güvence altına almaktayız. Teminat hesaplama işlemi sözleşme aşamasında hesaplanmaktadır. Bu konuda sözleşme sırasında sizlere de bilgi verilmektedir. Belirsizlikler içinde yaşamayın. Bilerek ve isteyerek kendinizi sigortalı yapmalısınız. Sigorta şirketi olarak tüm sigorta işlemleri sırasında bilgilendirme yapmaktayız. Ayrıca sigorta hakkında danışma ve bilgilendirme hizmeti de sunmaktayız. İletişim adreslerimizi kullanarak Ata sigortacılık şirketimize ulaşabilirsiniz. Buradan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası Hangi Hastalıkları Kapsamaktadır?

Tarafımızdan yapılan tehlikeli hastalıklar sigortası birçok hastalığı kapsamaktadır. Bu hastalıklar başınıza geldiğinden tarafımızdan teminatı talep edebilirsiniz. Bu hastalıkların dışındaki hastalıklar teminat kapsamında olmamaktadır. Bu nedenle sizlere yapılacak ödeme sadece bu hastalıkları kapsamaktadır.

 • Myokard infarktüsü (Kalp Krizi)
 • İnme (Serebro Vasküler Olay)
 • Kanser Hastalıkları
 • Böbrek Yetmezliği
 • Organ Nakilleri
 • Uzuv Kayıpları (kol bacak kaybı)
 • Kalp Kapağı değişimi
 • Kroner By Pass Operasyonu
 • Körlük
 • İşitme Kaybı
 • Motor Nöron Hastalıkları
 • Multiple skleroz
 • Büyük Derece Yanıklar

Görüldüğü gibi birçok hastalığa karşı finansal gücünüzü teminat altına almaktayız. Tahmin edileceği gibi bu hastalıkların tedavi maliyeti oldukça yüksek olmaktadır. Bu hastalıklarla karşılaştığınızda tedavi masraflarınız bir hayli azla olacaktır. Bu durumda paraya duyacağınız ihtiyacı Ata sigorta şirketi olarak karşılamaktayız. Ata sigorta olarak bu hastalıklar ile karşılaşma durumunuzda yanınızdayız. Tehlikeli hastalıklar durumunda yalnızlığa düşmemeniz ve çaresizliğe kapılmamanız için buradayız. Böyle durumlarda kendinizi yalnız hissetmemeniz için biz her zaman varız.

Tehlikeli Hastalık Sigorta Ürünü

Ata sigorta şirketi olarak tehlikeli hastalıklar sigortası ürününü sizlere sunmaktayız. Bu sayede belirli hastalıklar karşısında sigortalı olacaksınız. Hastalıkla karşılaşma durumunda teminat tutarı hesaplanıp bizzat size verilecektir. Son zamanlarda tehlikeli hastalıklar genç nüfusta dahi ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle insanlar tehlikeli hastalık sigortası yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Öyle ki tehlikeli hastalık sigortası bir gereklilik haline gelmiştir. Hastalıkla baş edebilmek için elbetteki maddi ihtiyaçlarınız olacaktır. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamanız için tehlikeli hastalık sigortası yaptırmanız gerekecektir. Ata sigorta şirketi sizlere tehlikeli hastalıklar sigortası hizmetini sunmaktadır.

Bu sayede şirketimizden alacağınız teminatı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Şirketimizden alacağınız teminat ile ister tedavi masraflarınızı karşılarsınız. İsterseniz diğer masraflarınız veya giderleriniz için kullanabilirsiniz. Teminatı nerede ve nasıl kullanacağınız tamamen size kalmış bir durumdur. Birçok insan sigorta kavramını karıştırmaktadır. Tehlikeli hastalık sigortası ve sağlık sigortası farklı kavramlardır. Tehlikeli hastalık sigortasını sağlık sigortası ile karıştırmamak gerekmektedir. Sağlık sigortasında ödemeler sağlık kuruluşuna yapılmaktadır. Fakat tehlikeli hastalıklar sigortası içerisinde böyle bir durum söz konusu olmamaktadır. Bu sigortada ödeme direk şahısa yapılmaktadır. Bu yüzden tehlikeli hastalık sigortası sizler için daha avantajlı olacaktır.

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası