Akbank ortaklığı olan Ak Sigorta Türkiye’nin ilk özel sigorta şirketlerinden biridir. Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan Ak Sigorta, Türkiye’de sigorta sektörünün öncü firmalarından biri olarak her zaman örnek alınan marka olma özelliğini taşımıştır.

Ak Sigorta yaklaşık 70 yıllık sektör tecrübesi, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar ve çözümlerle sektörün lokomotifi kabul edilen sigorta şirketlerinden biridir.

Kurulduğu günden bu yana, sigortanın kolay erişilebilir bir ürün olması gerektiği ve hayatı kolaylaştıran bir hizmet olduğu bilinci ile çalışan Ak Sigorta, saygıyı esas alan güvenli bir marka olmak ve en iyisini sunmak için çalışmayı kendisine misyon edinmiştir.

Her insanın farklı ihtiyaçları olduğu gerçeği ile yola çıkan Ak Sigorta, müşterilerinin talepleri ile poliçelerin içeriğini zenginleştirerek hizmet anlayışında farklılık yaratma konusunda iddialı olduğunu daima göstermiştir.

Ak Sigorta’da kasko, zorunlu trafik sigortası, zorunlu deprem sigortası, ev ve eşya sigortası, işyeri sigortası, bireysel sağlık sigortası, kurumsal seyahat sigortası, premium seyahat sigortası, hayata devam sigortası, sağlığa destek sigortası, yabancılara özel sigorta gibi sayısız tür ve içerikte sigorta poliçelerinden sizin için en uygun olanı belirleyip satın almak için yapmanız gereken tek şey, bir Ak Sigorta acentesine giderek güler yüzlü ve  donanımlı personelden bilgi almaktır. Belirlemiş olduğunuz ihtiyacınızla ilgili kapsam ve detayları bildirmeniz yeterlidir.

Neye ihtiyacınızın olduğu anlaşıldıktan sonra, o ürün grubundaki seçenekler ve size özel avantajlar hakkında bilgilendirilir, talebinizin tam olarak karşılanması ve istediğiniz poliçeye sahip olmanız için gerekli ek teminatlar belirlenir ve poliçeniz hazırlanır.

Tek seferde veya taksitle ödeme imkanı da sunulan poliçe bedelleri ve tam olarak beklentilerinizi karşılayan teminatlar konusunda, Ak Sigorta güvencesi ve ayrıcalıklarından faydalanmış olmaktan memnun kalacağınıza inanıyoruz.

Ak Sigorta