Ülke çapında 2500 acente ile faaliyet göstermekte olan Anadolu Sigorta, hayat sigortası dışındaki tüm sigorta türlerinde kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Faaliyet konuları; yangın, kaza, nakliye, hukuki koruma, ferdi kaza, sağlık, mühendislik tarım ve kredi olan Anadolu Sigorta, zengin poliçe çeşitleri ile yerli sigorta şirketleri arasında hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Anadolu Sigorta sigortaya ihtiyacı olan herkese hizmet vermek, uluslararası bir referans haline gelmek, sigortacılık sektörüne yön vermek, sigortanın önemini ülke çapında anlatmak, müşteri memnuniyeti sağlamak, Dünya çapında finansal güce ulaşmak gibi konularda iddiasını ortaya koymaktadır.

Yetkin olduğu ve üretim yaptığı alanlarda ürün ve hizmet kalitesini maksimuma çıkarmayı amaçlayan, uzman kadrolarla çalışan, dürüstlük ilkesinden taviz vermeyen, yasal değişiklikleri yakından takip eden Anadolu Sigorta, hizmetlerinin sürekliliği ve teminatlarının güvencede olduğu konusunda müşterilerine güven veren bir şirkettir.

Müşterilerin ihtiyacı ve talebine uygun ürünü belirleyip en doğru poliçeyi üreten Anadolu Sigorta, hızlı ve gerçekçi hasar tazmini konusunda hassasiyetini her zaman ortaya koymaktadır.

Acentelerden, müşterilerden ve farklı yollardan kendisine ulaşan talepler ve şikayetler ile yeniden düzenleme, önleme, iç kontrol ve teknolojik gelişmeler konusunda kısa doğru çözümleri sunan Anadolu Sigorta, Dünya standartlarını yakından takip etmektedir.

Anadolu Sigorta ISO 9001:2000 ve ISO 9001:2008  Kalite Yönetim Sistemi belgeleri ile büyüme konusundaki iddiasını uluslararası alana taşımıştır.

Türkiye İş Bankası, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, Arap Türk Bankası, Alternatifbank, Al Baraka Türk gibi bankalar ile anlaşmalı olan Anadolu Sigorta poliçelerini, bu bankaların şubelerinden de satın alabilirsiniz.

Türkiye’de sigortacılığın yaygınlaşıp ekonomiye katkı sunan büyük bir sektör haline gelmesini amaçlayan Anadolu Sigorta, müşteri memnuniyetinden ve kaliteden ödün vermeyen hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Anadolu Sigorta