Türkiye’nin tüm illerinde 2000’den fazla acente ve anlaşmalı 1900 banka şubesi ile sigortacılık sektöründe en yaygın ağlardan birine sahip olan Axa Sigorta, finansal güvence ve fon yönetimi konusunda Dünya devleri arasında yer almaktadır.

Anlaşmalı servis ve tamirhanelerinin sayısı 1200’den fazla olan Axa Sigorta, müşterilerinin araçlarında meydana gelen hasarları en kısa sürede ve en yetkin kişilerce giderilmesi konusunda güven vermektedir.

Müşteri ve acente memnuniyeti konusunda yüksek hassasiyetle davranan Axa Sigorta, sektör araştırmalarında üst sıralarda yer almaktadır.

Defalarca Türkiye’nin “En İyi Sigorta Şirketi” ve “En Beğenilen Şirketi” seçilen Axa Sigorta, 2009 yılında Dünyaca ünlü Euromoney Dergisi tarafından Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi, Türkiye’nin En Yaratıcı Sigorta Şirketi, Türkiye’nin En İyi Fiyatlama Yapan Sigorta Şirketi, Türkiye’nin Hasarı En İyi Çözümleyen Sigorta Şirketi dallarında ödüllendirilmiştir.

Axa Sigorta; tüketicilerin tercih listelerinde üst sıralarda yer alan, müşteri memnuniyeti konusunda kendini ispatlamış, çevre konusunda duyarlı, sosyal sorumluluk projelerinde öncü, etik ilkelere ve yasal düzenlemelere saygılı profili ile sektörün elit şirketleri arasında yerini almıştır.

Axa Sigorta rekabetçi ürünler yaratmak, müşteri taleplerine öncelik vermek, satış ve sonrası aşamalarda kusursuz hizmet sunmak, bir telefon kadar uzakta olmak, yaratıcı ve yenilikçi fikirleri faaliyetlerine entegre etmek, teknoloji odaklı çalışmak konularında vizyon ve misyon sahibi bir şirkettir.

Operasyonel Mükemmellik prensibi ile en kaliteli ve hızlı hizmeti sunan Axa Sigorta Çoklu Kanal Yönetimi’ni benimsemiş ve çalışma sistemine dahil etmiştir.

Araç Sigortası, Ev Sigortaları, Özel Sağlık Sigortaları, Bireysel Emeklilik, Ticari ve Kurumsal Sigorta çeşitleri ile poliçe üretimi yapan Axa Sigorta, gerek poliçe çeşitliliği gerekse teminat kapsamı bakımından sigorta sektöründe hatırı sayılır bir yere sahiptir.

Axa Sigorta