Chubb, halka açık sabit kıymet ve sorumluluk sigortacısı olarak 54 ülkede faaliyet gösteren dünyanın lider sigorta firmalarından biridir.

Chubb Sigorta hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine ferdi kaza, diş sağlığı, sağlık koruma, seyahat, sorumluluk, finansal, nakliyat, yangın, siber saldırı riskleri ve reasürans çözümleri sunar.

Chubb 2016 yılında ACE Limited tarafından satın alınarak dünyanın her yerinde müşterilerine hizmet veren küresel bir sigorta şirketi haline gelmiştir.

Dünyanın önde gelen ülkelerinde yönetim ofisleri bulunan Chubb Sigorta yaklaşık 70 milyar dolarlık piyasa değeriyle New York menkul kıymetler borsasında işlem görmektedir.

Chubb Sigorta dünya genelinde yaklaşık 31000 çalışanı ile çok uluslu şirketlere, kobilere sabit kıymet ve sorumluluk ; bireylere hayat, ferdi kaza, ek sağlık, konut, yangın, otomobil konularında hizmet veriyor.Ayrıca çalışanlarına kaza, hayat ve sağlık sigortası ; yurt dışı teminatı ihtiyacı olan sigorta şirketlerine de reasürans hizmetleri sunmaktadır.

Chubb Sigorta