Hizmet kalitesi ve güvenilir teminatları ile Türkiye’de hayat sigortalarının öncüsü olan Demir Hayat müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile sigortacılık sektörünün lokomotiflerinden biridir.

Demir Hayat finans konusunda öncü şirketler topluluğundan aldığı tecrübe ve özgüvenle 1998 TÜSİAD-KALDER İş Mükemmelliği Ödülüne aday olmuştur.

İlk kez kadınların erkeklere göre ortalama yaşlarının daha uzun ve ölüm risklerinin daha düşük olduğu konusundaki bilimsel tespiti Dünya ile aynı anda Türkiye’de de uygulamaya koyan Demir Hayat Sigorta, kadınlar için daha düşük prim sistemi ile hayat sigortası alanında yeni bir dönem başlatmıştır. Ev hanımları için daha düşük primlerle emeklilik garantisi vererek kadınlar için ekonomik iyileştirme süreçlerinde aktif rol almıştır.

365 gün 24 saat hizmet veren Tıbbi Danışmanlık Hattı, gelen tüm provizyonları anında cevaplamaktadır. Bireysel Sağlık Sigortası kapsamında verilen ambulans hizmetinin organizasyonu da aynı sistem üzerinden yapılmaktadır.

Hayat sigortası poliçesi yaptıran tüm müşterilerine yüksek kalite ve hassasiyetle hizmet veren Demir Hayat Sigorta, sürekli gelişen ve yenilenen standartları ile misyon sahibi olma konusunda iddiasını sürdürmektedir.

Demir Hayat Sigorta;

Müşteri ihtiyaçlarının azami düzeyde giderilmesi, değişen beklentilerinin karşılanması, çağdaş ve kaliteli yaşam standartlarının yakalanması, hızlı ve kaliteli hizmet sunulması, alınan ve sunulan mal ve hizmetlerde titizlik gösterilmesi, kaliteli hizmet anlayışının yaygınlaşması, tüm hizmetlerde şeffaflık anlayışının hakim olması, ihtiyaç tespitlerinin doğru ve hızlı yapılması gibi değişmez prensiplere sahiptir.

Demir Hayat Sigorta dürüstlük, tarafsızlık, güvenilirlik, şeffaflık, insan haklarına saygı ilkelerini kurulduğu günden bu yana taviz vermeden uygulamıştır.

Türkiye’de hayat sigortaları konusunda örnek alınan ve yakından takip edilen bir şirket olan Demir Hayat Sigorta, uzmanlık alanı olan hayat sigortası dışında bireysel sağlık sigortası alanında da poliçeler üretmektedir.

Demir Hayat Sigorta