Dubai Starr Sigorta İstanbul’da bulunan genel müdürlüğü ve 3 bölge müdürlüğü ile ülkemizde faaliyet gösteren bir sigorta şirketidir.

Dubai Starr Sigorta’nın poliçe üretimi acenteler, brokerler, müşteriler ve dağıtım kanalları vasıtasıyla gerçekleşmektedir.

Türk Sigorta Sektöründe farklılık yaratarak, yenilikçi ve öncü hizmet anlayışı ile satış ve pazarlama yapan Dubai Starr Sigorta, satış sonrası hizmetler konusunda da orta vadeli, piyasa yaratıcı, üstün ve kaliteli tarzını sürdürmektedir.

Belirlediği öncü ve yenilikçi ilkelerle yeni ürünler geliştirmek, kaliteli ve hızlı hizmet vermek, faaliyet süreçlerinin etkin kontrolünü sağlamak, hizmet içeriğini güncellemek konularında misyon sahibi bir şirkettir.

Acente ağırlıklı satış organizasyonu, üretim ve satışı kolaylaştıran teknolojik altyapısı, personel eğitim süreçleri ile kalitesini yükselten şirket, satış sonrası hizmetlerde de iş ortakları ve müşterileri ile sürekli iletişimde kalarak hizmetlerini aktive etmektedir.

Yüksek bilgi birikimine sahip, sigortacılık konusunda dünya standartlarında eğitim almış, sektörde ciddi tecrübelere sahip yöneticiler ile meslek içi eğitimlerine ağırlık veren Dubai Starr Sigorta, işgücü kalitesi açısından donanımlı bir ekiple çalışır.

Dünya standartları ile eşzamanlı sigortacılık hizmeti sunan şirketin Türkiye hedefi sigortalı sayısını artırarak ülke ekonomisinde pay sahibi olmak, pazarı büyütmek ve katma değer sağlamaktır.

Dubai Starr Sigorta kaza, yangın, mühendislik, nakliyat başta olmak üzere, Türkiye’nin genel ekonomik ve sosyal yapısına uygun çeşitli ve cazip poliçe üretimi ve pazarlaması konusunda iddialı sigorta şirketleri arasında yer almaktadır. Kişiye özel düzenlenen poliçeler ve ek teminatlar ile zenginleştirilen ürünler sayesinde ülkenin güvenilir ve büyümeye devam eden sigorta şirketlerinden olan Dubai Starr Sigorta, ülke ekonomisine sunduğu katkılar ve artan üretimi ile sektöre girdiği ilk günden veri Türkiye’nin gözde sigorta şirketleri arasında yerini almıştır.

Dubai Starr Sigorta