Dünya’da 130’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Gulf Insurance Group’un (GIG) ortaklarından Fairfax Financial Holding tarafından satın alınan AIG Sigorta artık GIG Sigorta olarak bir asırlık tecrübesi, 60.000 çalışanı ve 500’den fazla ürünü ile sigorta sektörünün akla gelen ilk isimleri arasındadır. Ülkemizde de faaliyet gösteren GIG Sigorta hızla artan acente sayısı ve üretimi ile Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri arasında yerini almış durumdadır.

GIG Sigorta ürünleri ülkenin genel ekonomik ve sosyal yapısına göre çeşitlilik göstermekle birlikte Türkiye’de ağırlıklı olarak kasko, ev sigortaları, ferdi kaza grubu, sağlık grubu, seyahat ve özel müşteriler için olmak üzere çeşitli poliçe seçenekleri sunulmaktadır.

1- Kasko Sigortası: Aracınız için çarpma, çarpışma, yanma, çalınma gibi ana teminatlar yanında terör, deprem, su baskını gibi ek teminatlar ile de güvence kapsamını genişletmeniz mümkün.

2- Ev Grubu Sigortalar: Depremin neden olduğu hasarlar yanında deprem sebebiyle oluşan yangın, tsunami, patlama gibi zararlar için evinizi ya da binanızı güvence altına alabilirsiniz.

3- Ferdi Kaza Grubu Sigortalar: Beklenmeyen herhangi bir kaza sebebiyle yaşanacak ölüm veya sakatlanmalar için kendinizin ve yakınlarınızın geleceğini düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

4- Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları: Genel olarak kanser, kalp krizi, körlük, felç gibi beklenmedik ve tedavisi süreç alan hastalıklar için tedavi masraflarını karşılayan bir poliçedir.

5- Seyahat Sigortaları: Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleriniz için gideceğiniz ülke ve kalacağınız süreye bağlı olarak düzenlenen poliçelerle seyahatleriniz daha kolay ve güvenli geçecek.

6- Özel müşteriler için geliştirilen: Kişiye özel poliçelerle sadece size özel teminatların yaratılması GIG Sigorta poliçeleri ile imkansız olmaktan çıkıyor.

Çok farklı teminat konularında hizmet veren GIG Sigorta ile ihtiyacınız olan her türlü teminat konusunda size özel poliçelerle ve ek teminatlarla malvarlığınız ve sağlığınız için endişe etmenize gerek kalmayacak.

GIG Sigorta