NN Emeklilik ve Hayat, müşterilerine diğer hayat sigortası poliçelerinde bulunmayan özel ve kapsamlı teminatlar ile farklı bir hayat sigortası hizmeti sunmak amacıyla yola çıkmıştır.

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün yükselen ekonomik veriler, insanların gelecekleri konusunda endişe duymalarına sebep olmaktadır. Zorunlu SGK primlerinin emeklilikten sonra mevcut hayat standartlarını stabil tutma konusunda yetersiz kalacağını düşünen insanların büyük kısmı, bütçeleri ölçüsünde özel hayat ve emeklilik sigortası yaptırmayı tercih etmekteler. Aktif olarak çalıştıkları dönemde elde ettikleri kazanç ve hayat standartları, emekli oldukları zaman neredeyse yarı yarıya düşen insanlar, bu kaybın engellenmesini sağlamak ve emeklilik günlerinde rahat etmek için özel hayat sigortası yaptırmaktadır.

İşte NN Emeklilik ve Hayat, müşterilerinin emeklilik günlerindeki bu beklentilerini tam olarak karşılamak ve huzurlu ve sağlıklı bir emeklilik dönemi geçirmelerine katkıda bulunmak için faaliyet gösteren sigorta şirketlerinden biridir. İnsanların hayallerine ve amaçlarına ulaşmasında ekonomik gücün ne kadar önemli olduğunun bilinci ile poliçeler üreten NN Emeklilik ve Hayat Sigortası, paranın bu hayaller için bir araç olduğuna inanmaktadır. Müşterilerinin birikimlerini en doğru şekilde değerlendirerek finansal garanti sağlamak için faaliyet gösteren şirket, bugüne kadar Dünya çapında milyonlarca mutlu müşteri ile güvenilir bir yer edinmiştir.

NN Emeklilik ve Hayat, Avrupa’da 170 yıldır faaliyet gösteren ve 18 ülkede büyük yatırımları olan NN Group’un iştirakidir. Amsterdam merkezli bir sigorta şirketi olan NN Emeklilik ve Hayat, 2008 yılından bu yana ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Dünya çapındaki yüzlerde acentesi ve 12.000 çalışanı ile 15 milyon müşteriye ulaşan şirket; emeklilik, yatırım, bankacılık ve sigorta hizmetleri sunmaktadır. Amsterdam Borsası’nda işlem gören NN Emeklilik ve Hayat hisseleri, arkasındaki güçlü öz sermaye ve finansman ile Dünya’nın büyüyen hayat ve emeklilik şirketlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Zengin poliçe içerikleri, her bütçeye uygun poliçeleri, kişiye özel ek teminatlar ve yüksek kar payı ve prim ödeme oranları ile kısa zamanda Türkiye’nin de en çok tercih edilen hayat sigortalarından biri haline gelen NN Emeklilik ve Hayat ile emeklilik günlerinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

NN Emeklilik ve Hayat Sigorta