Blog Yazıları

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortalarına fazla para ödemek istemeyen ve SGK güvencesi bulunan kişilerin, ekonomik koşullarda ve güvenli sağlık hizmeti almasını sağlamak amacıyla hazırlanan poliçelerle sunulmaktadır. Kaliteli sağlık hizmeti almak ancak bunun için gereksiz prim ödemek istemeyen kişilerin ilk tercihi olan tamamlayıcı sağlık sigortasına, Ak Sigorta güvencesi ile ve cazip primlerle sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ak Sigorta tamamlayıcı sigorta yaptırmak, teminat kapsamları ve diğer detaylarla ilgili bilgi almak istiyorsanız, uzman eksperlerimiz günün her saati sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Beklentileri

Son günlerin en fazla tercih edilen ve üretilen sağlık poliçeleri olan tamamlayıcı sağlık sigortası, en fazla kamu yada özel sektör çalışanlarınca tercih ediliyor. Genel Sağlık Sigortası sahibi olan kişiler kamu hastaneleri ve sağlık birimlerinden aldıkları hizmeti yetersiz bulduklarında veya kendileri ve aileleri için ek güvence istediklerinde akıllarına ilk gelen tamamlayıcı sağlık sigortası oluyor.

Sektördeki bu talebi karşılamak amacıyla birbirinden cazip tamamlayıcı sağlık poliçesi üreten sigorta şirketleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Ak Sigorta tamamlayıcı sigorta, Türkiye’nin en iyi özel hastaneleri ile olan anlaşmaları sayesinde de sigortalıların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Ak Sigorta Hizmetleri

Özel sağlık sigortalarının yaygınlaşması, toplumda özel sağlık sigortası bilincinin yerleşmesi ve her gelir grubundan insan için özel sağlık hizmetlerinin ulaşılabilir hale gelmesini hedefleyen Ak Sigorta Sağlık Sigortası ile yatarak ve ayakta tedavi teminatlarını tek tek veya birlikte alabilir, teminat içeriklerini dilediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun tamamlayıcı sağlık sigortaları ile bireysel veya kurumsal içerikte poliçeler üreten Ak Sigorta, sigortacılığın diğer alanlarındaki güvenilir duruşunu, tamamlayıcı sağlık sigortaları ile de pekiştirmiş durumda.

Çok sayıda anlaşmalı özel sağlık kurumu ile çalışan Ak Sigorta, SGK ile de anlaşması bulunan özel sağlık kurumlarına ağırlık vererek, tamamlayıcı sağlık sigortasını tüm ülkeye yayma konusunda iddialı bir marka.

Bizimle iletişime geçerek siz de Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK güvencenizi güçlendirebilir, ekonomik koşullarda özel sağlık kurumlarından kaliteli ve konforlu hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir