Blog Yazıları

Eureko Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile hem SGK’lı hem de özel sağlık sigortası sahibi olmanın avantajını yaşayabilirsiniz. Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK yani Genel Sağlık Sigortası güvencesi olan herkese özel hastanelerden ve diğer özel sağlık kurumlarından hizmet almanın ve bunun için herhangi bir ücret ödememenin ayrıcalığını yaşatıyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neden Gerekli?

İnsanlar sağlık hizmetleri konusunda kamu hastanelerinden hizmet alırken yaşadıkları sorunlar sebebiyle özel sağlık sigortası yaptırırlar. Kamu hastanelerindeki yoğunluk ve hizmet yetersizliğinin üzücü sonuçlara yol açtığı herkes tarafından bilinir. Aylar sonraya verilen randevular, görüntüleme işlemleri, tahliller sebebiyle geciken tedaviler bazen can kayıplarına dahi sebep olabilmektedir. Bu yüzden ekonomik durumu müsait olan kişiler, özel sağlık sigortası yaptırarak, bu olası sonuçları hafifletmeye çalışırlar. Ancak herkesin durumu özel sağlık sigortası primi ödemeye müsait olmayabilir. Diğer yandan SGK güvencesi olan kişiler genellikle ayrı bir özel sağlık sigortası yaptırmaya gerek görmezler. Kötü tecrübelerden sonra özel sağlık sigortası yaptırılmak istendiğinde de ya çok geç kalınmış olur yada hastalık poliçeden önce ortaya çıktığı için sigorta bunu karşılamaz.

İşte bu kategorideki insanların özel sağlık hizmeti almak konusundaki ihtiyaçlarını dikkate alan sigorta sektörü, tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesini geliştirmiştir. Tamamlayıcı sağlık sigortası bu anlamda büyük bir boşluğu doldurmuş ve ihtiyacı giderme konusunda çok başarılı olmuştur. Özel sağlık kurumlarının hızla artması ve hem SGK hem de sigorta şirketleri ile anlaşma yapmaları da tamamlayıcı sağlık sigortasını işler ve cazip hale getirmeye başlamıştır. Artık tüm sigorta şirketlerinin tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri bulunmaktadır.

Eureko Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası da tamamlayıcı sağlık sigortaları arasında dikkat çeken ve tercih edilenlerden biridir. Özel sağlık sigortası konusundaki tecrübesini tamamlayıcı sigorta için de kullanan Eureko, ürettiği tamamlayıcı sigorta poliçeleri ile teminatlar ve prim ödemeleri konusunda rakipleri ile yarışmaktadır. Poliçede belirlenen teminatlar ve limitler dahilindeki tüm sağlık hizmetleri için hiçbir ücret farkı ödemeden özel sağlık kurumlarından hizmet almaya imkan veren Eureko, size özel teminatlar ve ekonomik primleri ile tercihleriniz arasında olacaktır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası konusunda daha detaylı bilgi ve tamamlayıcı sağlık sigortasıyla ilgili ana sayfamız için https://www.atabrokerlik.com/tamamlayici-saglik-sigortasi/ adresimize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir