Garanti Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Garanti Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK ve Garanti Sigorta ile anlaşması olan özel sağlık kurumlarından, herhangi bir fark ücret ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlayan poliçelerdir. Farkı Garanti’den ismiyle sunulan tamamlayıcı sağlık sigortası, hem ekonomik primleri hem de geniş teminatları ile ihtiyacı karşılayacak nitelikte.Garanti tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi ile ister yatarak ister ayakta tedavi teminatlarını alabileceğiniz gibi yatarak ve ayakta tedavi teminatlarını içeren full bir poliçe sahibi de olabilirsiniz. Hastalık, kaza, yaralanma ve aniden ortaya çıkan sağlık sorunlarında özel sağlık kurumlarından herhangi bir ücret ödemeden yararlanma imkanı sağlayan Garanti tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK güvencesi olan herkesin sahip olabileceği bir poliçe.

Garanti Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminat Eklemek

Garanti Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile poliçenize dilediğiniz teminatı ekletebilirsiniz. Aynı zamanda kanser hastalığında nakit ödeme alabilir, 2. Görüş hizmetine de ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Bunların yanında yılda bir kere aşağıdaki hizmetlerden herhangi bir ücret ödemeden yararlanmanız mümkündür;

  • Check-Up uygulamaları
  • Diş Bakım Paketi
  • Kanser 2. Görüş hizmeti
  • 40 yaş üstü kadınlara özel mamografi tetkikleri poliçe kapsamında sunulan ücretsiz avantajlar arasındadır.

Garanti Sigorta Tamamlayıcı Sağlık SigortasıGaranti tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için peşin veya vade farksız taksitle ödeme imkanı sunulmaktadır. Her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları ile en fazla tercih edilen sağlık sigorta olan Garanti tamamlayıcı sigorta 9 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlar. Ayrıca ödenen primlerin gelir vergisinden düşülmesi de mümkündür. Ancak Garanti tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak isteyen kişilerin veya poliçe lehdarının 69 yaşından küçük olması gerekmektedir.

Poliçenizde Belirlediğiniz Teminatlar

Garanti Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile; yatarak tedavilerde yatış, ameliyat, tıbbi malzeme, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, küçük cerrahi müdahaleler, %100 limitsiz olarak karşılanmaktadır. Acil yardım, ambulans hizmeti, kanser destek ve 2.görüş gibi ihtiyaçlar da bu kapsam dahilindedir. Yapay uzuv uygulamalarında da 10.000 TL’ye kadarlık kısım poliçeden ödenmektedir.

Ayakta tedavilerde her türlü acil müdahale, basit tıbbi müdahale, hastaneye yatış gerektirmeyen her türlü uygulama poliçe limitleri dahilinde karşılanır.

Poliçenizde belirlediğiniz teminatlar ve limitler dahilinde tüm bu hizmet ve ayrıcalıklardan yararlanmanız mümkündür.

Tamamlayıcı sağlık sigortası konusunda daha detaylı bilgi ve tamamlayıcı sağlık sigortasıyla ilgili ana sayfamız için https://www.atabrokerlik.com/tamamlayici-saglik-sigortasi/ adresimize göz atabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir