Blog Yazıları

MAPFRE Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile avantajlı ve kapsamlı bir tamamlayıcı sigorta poliçesi sahibi olmanız mümkün. Özel sağlık hizmetleri almak isteyen ancak bunu özel sağlık sigortasından daha ekonomik koşullarda sağlamayı amaçlayan kişilerin son yıllardaki tercihi tamamlayıcı sağlık sigortası haline gelmiştir. Artık SGK güvencesi olan insanların büyük kısmı,  özel sağlık sigortası yerine tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmaktadır. Bu sayede özel sağlık hizmetlerini çok ekonomik fiyatlara alma ve bunun ayrıcalığı yaşamaktadırlar.

Neden MAPFRE Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lılara özel olarak yapılan ve özel sağlık kurumlarından alınan hizmetler için herhangi bir fark ödenmesine gerek olmayan özel bir poliçe türüdür. Hem SGK ile hem de özel sigorta şirketi ile anlaşması olan sağlık kurumlarının tamamından hizmet alma imkanı sağlayan tamamlayıcı sağlık sigortası, kamu hastanelerinin yoğunluğundan kurtulmak ve sağlık sorunlarını kaliteli ve konforlu bir şekilde almak isteyen insanların tercihi.

MAPFRE Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

MAPFRE Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, diğer tamamlayıcı sağlık sigortalarına göre daha fazla teminat ve avantaj sunmaktadır. Özellikle son yıllarda geliştirdiği sadece Mapfre Sigortaya özel tamamlayıcı sigorta paketleri ile kısa zamanda en fazla tercih edilen sigorta şirketi haline gelmiştir. Türkiye’de artan özel sigorta bilinci ve devlet tarafından desteklenen özel sağlık hizmetleri sayesinde ciddi bir sektör haline gelen özel sağlık sigortası için alternatif bir çözüm olan tamamlayıcı sigorta, Mapfre sayesinde daha kapsamlı ve güvenilir hale geliyor.

MAPFRE Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile avantajlı bir şekilde sunulmaktadır. Özellikle “Fark yok tamamlayıcı sağlık sigortası” ile hem sağlığı hem de bütçeyi iyileştirecek çözümler sağlanır. Bu poliçe ile tamamlayıcı sağlık sigortası sahipleri, anlaşmalı özel sağlık kurumlarının tamamından hiçbir fark ücreti ödemeden hizmet alabilir. Bazı tamamlayıcı sağlık sigortalarında az da olsa hasta için bir miktar fark çıkabilmektedir. Ancak Mapfre Sigorta “Fark yok tamamlayıcı sigorta” ile bir lira dahi fark ödemeden sağlık hizmeti alınmasına olanak sağlayan özelliği ile farklı bir poliçedir.

Tamamlayıcı sigorta poliçesi yaptırmak istiyorsanız tavsiyemiz Mapfre Sigorta olacaktır. Tamamlayıcı sağlık sigortanız bizden, sağlığınıza özen göstermek sizden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir