Blog Yazıları

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile özel hastanelerde ve sağlık kurumlarında, poliçenizdeki teminatlar ve limitler dahilinde, aldığınız sağlık hizmetleri için herhangi bir ücret farkı ödemek zorunda kalmadan sağlık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Devlet katılım payı ( 15 TL ) dışında herhangi bir ücret ödemek zorunda olmadığınız Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile anlaşmalı hastanelerde aldığınız hizmetlerde kaliteli ve konforlu bir tedavi süreci geçirirsiniz.

Ray Sigorta ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Yaygın anlaşmalı hastane ağı ile en çok tercih edilen tamamlayıcı sağlık sigortalarından biri olan Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası almak için SGK güvencesinde olmanız, 0 ila 64 yaş arasında bulunmanız ve Türk Vatandaşı olmanız yeterlidir. SGK’lıların bakmakla yükümlü oldukları kişiler için de düzenlenebilen tamamlayıcı sağlık sigortası ile tüm aileniz özel sağlık hizmeti almanın ayrıcalığı yaşayacaktır.

Bilindiği gibi tamamlayıcı sağlık sigortası son günlerin en popüler ve en fazla tercih edilen özel sağlık sigortasıdır. Satışa sunulduğu ilk günden bu yana özel sağlık sigortası üretiminden çok daha fazla üretim yapılan bir poliçe olarak, ülkemiz insanın en fazla ihtiyaç duyduğu sigorta haline geldiği tartışmasızdır. Özellikle orta gelir grubunda ve ücretli çalışanlar için ideal bir poliçe olarak, tüm ihtiyaçlara cevap verdiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Kamu hastanelerindeki yoğunluk ve ekipman yetersizliği sebebiyle daha önce sorun yaşayan veya beklemeden sağlık sorununa çözüm bulmak isteyen kişilerce tercih edilen ve ekonomik primleri ile de dikkat çeken tamamlayıcı sağlık sigortası, son yılların en isabetli üretimlerinden biri haline gelmiştir.

Ray Sigorta Hizmetleri

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası da bu anlamda ihtiyaçlara cevap veren niteliği ve cazip primleri ile tercihlerde üst sıralarda yer almaktadır. Ayakta ve yatarak tedavi teminatlarının yanında yılda bir kez ücretsiz check-up ve diş paketi imkanı da sunmaktadır. Ray Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası konusunda anlaşması olan tüm özel sağlık kurumlarında kullanılabilen bu poliçe için aynı zamanda özel hastanenin SGK ile de anlaşması olması gerekmektedir. Bu şartların varlığı halinde dilediğiniz özel hastaneye giderek gerekli her türlü sağlık hizmetini hiçbir ücret ödemeden almanız mümkündür.

Tamamlayıcı sağlık sigortası konusunda daha detaylı bilgi ve tamamlayıcı sağlık sigortasıyla ilgili ana sayfamız için https://www.atabrokerlik.com/tamamlayici-saglik-sigortasi/ adresimize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir